Strona główna / Zaginęła 17-letnia Urszula Czajka. Dziewczyna wyszła do szkoły i nie wróciła do domu.

Zaginęła 17-letnia Urszula Czajka. Dziewczyna wyszła do szkoły i nie wróciła do domu.
2 kwietnia 2019 | Czas czytania: 1 minuta

Urszula Czajka w piątek 29 marca po godzinie 14 wyszła ze szkoły w Łącku. Wsiadła z dwoma kolegami do srebrnego seata i około godz. 17.00 wysiadła na przystanku autobusowym niedaleko domu. Około godziny 22 była widziana na stacji benzynowej w miejscowości Jazowsko w powiecie nowosądeckim. Tam wsiadła do samochodu terenowego lub SUV-a i ślad po niej zaginął.

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru czarnego z futerkiem przy kapturze, czarne spodnie, niebiesko-czarną koszulkę z długim rękawem, buty sportowe czarne. Ula miała ze sobą plecak-worek z napisemzaraz mnie szlag trafi”.

Ula Czajka ma 17 lat, 170 cm wzrostu, oczy brązowe i długie, proste włosy od połowy fioletowo-czerwone. Czeka na nią zrozpaczona rodzina. Prosimy wszystkich o pomoc w poszukiwaniu dziewczyny.

Wszelkie informacje mogące pomóc w poszukiwaniach i ustaleniu miejsca pobytu Urszuli Czajki proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Krościenku nad Dunajcem pod numerem telefonu 18 262 30 07, lub anonimowo z naszą redakcją pod numerem 796 795 751 i email redakcja@reporternatropie.pl


Fatal error: Call to undefined function get_blog_details() in /home/reporter/public_html/AJ/wp-content/themes/Less-master/index.php on line 280