Strona główna / Wirtualne biuro podróży, realne oszustwo i straty.

Wirtualne biuro podróży, realne oszustwo i straty.
8 maja 2019 | Czas czytania: 1 minuta

Korzystasz z wirtualnych biur podróży? W takim razie KT2 z Krakowa wpisz na czarną listę. A jeśli skorzystałeś z oferty, szybko udaj się na policję.

Policjanci właśnie zatrzymali szefa biura KT2, który co prawda przyjmował pieniądze i podpisywał umowy na wyjazdy, ale nie dokonywał żadnych rezerwacji.

Jak na razie policja wie o kilkudziesięciu osobach głównie z terenu województwa śląskiego, które oszukał właściciel biura. Najczęściej byli to ludzie, którzy wykupili wczasy „majówkowe” wraz z wyżywieniem i ubezpieczeniem. Niestety w momencie dotarcia na lotnisko dowiadywali się, że nie ma takich rezerwacji.

Mężczyzna usłyszał na razie zarzuty doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem kilkudziesięciu turystów. Dlatego aresztowano go na 3 miesiące.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które miały, bądź mają, wykupione wczasy za pośrednictwem biura KT2, pod numer telefonu 32 453 72 75.


Fatal error: Call to undefined function get_blog_details() in /home/reporter/public_html/AJ/wp-content/themes/Less-master/index.php on line 280