Strona główna / Uprowadzono młodą dziewczynę w Łodzi i…

Uprowadzono młodą dziewczynę w Łodzi i…
13 maja 2019 | Czas czytania: 1 minuta

Narzucono jej worek na głowę, wepchnięto do samochodu i uprowadzono. Taki telefon odebrał dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Natychmiast na pomoc ruszyły patrole policji.

Jest niedziela, 12 maja. O godz. 21.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łodzi odbiera telefon. Pełen zdenerwowania głos oznajmia, że młoda dziewczyna została wciągnięta do volkswagena przez zamaskowanych porywczy. Na głowie miała worek foliowy.

Z piskiem opon samochód z porwaną kobietą odjeżdża w nieznanym kierunku. Ponieważ liczy się każda minuta, policjanci reagują natychmiast. Dlatego w rejon porwania ruszają patrole, a kilkudziesięciu funkcjonariuszy stara się ustalić, gdzie pojechał samochód. Przede wszystkim śledczy przepytują świadków zdarzenia, zabezpieczają i analizują monitoring.

Po analizie kryminalni ustalają, kto jest właścicielem samochodu, którym uprowadzono dziewczynę. Policjanci przygotowują akcję – gdy docierają na miejsce zamieszkania porywacza okazuje się, że młody mężczyzna z uprowadzoną kobietą świetnie się bawią, ale… na urodzinach.

Innymi słowy, porwanie było prezentem przygotowanym przez znajomych kobiety z okazji jej urodzin.

Aż trudno to komentować…

Map


Fatal error: Call to undefined function get_blog_details() in /home/reporter/public_html/AJ/wp-content/themes/Less-master/index.php on line 280