Strona główna / Śmierć od ran w warszawskiej szkole

Śmierć od ran w warszawskiej szkole
10 maja 2019 | Czas czytania: 1 minuta

W Szkole Podstawowej nr 195 im. Króla Maciusia w Warszawie doszło do tragedii. Jeden z uczniów zaatakował szkolnego kolegę nożem. Niestety, ranny chłopiec zmarł.

Napastnikiem był uczeń VIII klasy szkoły podstawowej, który zaatakował kolegę z III klasy gimnazjum. Co było przyczyną tragedii? Prawdopodobnie kłótnia o pieniądze. A konkretnie o nierozliczoną gotówkę.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, jeden z chłopców był winien drugiemu 1500 zł, ale nie jest jasne, czy chodziło o rozliczenia za dopalacze czy może narkotyki.

Ponieważ nie potrafili się dogadać, jeden z nich wpadł w furię i postanowił rozwiązać konflikt przy pomocy noża. Jak się dowiedzieliśmy, do zabójstwa doszło na korytarzu szkolnym podczas przerwy między lekcjami.

Według świadków, dramat rozegrał się przy jednym z gabinetów na drugim piętrze szkoły. To właśnie tam napastnik zadał kila ciosów nożem koledze, a następnie gonił rannego chłopca, zadając mu ciosy w plecy.

Zatrzymany przez policję chłopiec to Emil B., mieszkaniec Marysina. Według uczniów szkoły prowokował wcześniej awantury i bójki. 

W szkole, w której doszło do tragedii powołano sztab kryzysowy, a na miejsce tragedii pojechał wicekurator oświaty Krzysztof Wiśniewski i dwóch pracowników. Dzieci dostały pomoc psychologiczną

Map


Fatal error: Call to undefined function get_blog_details() in /home/reporter/public_html/AJ/wp-content/themes/Less-master/index.php on line 280