Strona główna / Przyniósł przedszkolak biały proszek do przedszkola…

Przyniósł przedszkolak biały proszek do przedszkola…
30 maja 2019 | Czas czytania: 1 minuta

Pięcioletni chłopiec przyniósł do przedszkola w Oławie torebeczkę z białym proszkiem”. Zaniepokojony dyrektor powiadomił policję. Co było w środku?

Zdziwienie wychowawców malucha było spore, kiedy odkryli, że dziecko prezentuje kolegom torebkę z tajemniczym, białym proszkiem. Jeszcze większe zdziwienie ogarnęło wezwanych policjantów, kiedy wzięli dilerkę do rąk..

Dlaczego? Okazało się bowiem, że w torebce znajduje się amfetamina. Co prawda nie było jej dużo, ale mimo to dorośli z dużym zdumieniem oglądali znalezisko przyniesione przez wesołego chłopca.

Wszystkich nurtowało pytanie – skąd narkotyk u pięcioletniego chłopca?

Niezbyt dużo czasu zajęło policjantom rozwiązanie tej zagadki. Przede wszystkim pomocny okazał się sam maluch, który przyznał, że torobkę wziął z domu.

Po tych słowach śledczy pojechali do mieszkania dziecka i zaczęli jego przeszukanie. W ich ręce wpadł prawdziwy narkotykowy łup. W szafce znaleźli prawie 100 porcji amfetaminy oraz 60 porcji marihuany.

Co się okazało? Narkotykowy skarb miał dwudziestoośmioletni ojciec , który dziecka przyznał się do posiadania narkotyków i od razu został zatrzymany.

Aktualnie policjanci sprawdzają czy ojciec dziecka nie zajmował się handlem, za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

SoH


Fatal error: Call to undefined function get_blog_details() in /home/reporter/public_html/AJ/wp-content/themes/Less-master/index.php on line 280