Strona główna / Mamuka K., zabójca Pauliny jest już w Polsce.

Mamuka K., zabójca Pauliny jest już w Polsce.
4 czerwca 2019 | Czas czytania: 1 minuta

Mamuka K., zabójca łodzianki Pauliny D.,  jest już w Polsce. Mimo próby samobójstwa i agresywnego zachowania policjanci sprowadzili go do kraju.

Do ostatniej chwili nie pewny był los mordercy dziewczyny,  ponieważ na jego ekstradycję nie godził się ukraiński sąd. Dlaczego ukraiński? Ponieważ do tego kraju uciekł zabójca Pauliny D . Pisaliśmy o tym:

Ale na szczęście sąd apelacyjny w Kijowie nie miał już takich wątpliwości i zdecydował o ekstradycji Gruzina do Polski.

Tuż po tej decyzji Mamuka K., próbował odebrać sobie życie, ale lekarze  uratowali mu życie; przed samą ekstradycją stawiał także opór ukraińskim policjantom. Mimo to, udało się go przekazać w ręce polskich śledczych.

Policjanci Wydziału Konwojowego Komendy Głównej Policji przy wsparciu policjantów Samodzielnego Pododdziału Kontterrorystycznego przewieźli go  do Polski.

O co polska policja oskarża Mamukę K.? Według śledczych w październiku ubiegłego roku w hotelu przy ul. Żeromskiego w Łodzi zamieszkałym przez imigrantów zabił dopiero co poznaną Paulinę D.

Zdaniem policji Gruzin zamordował kobietę nożem a następnie zapakował ciało do bagażnika taksówki i wywiózł.

Map


Fatal error: Call to undefined function get_blog_details() in /home/reporter/public_html/AJ/wp-content/themes/Less-master/index.php on line 280